Showing posts with label wordless wednesday. Show all posts
Showing posts with label wordless wednesday. Show all posts

Wednesday, January 23, 2013

Wordless Wednesday #23.01.13



mulakan hari anda dengan senyuman~   (^_^}

tak tau camner nk senyum? tiru macam saya....hehehe


Muhammad Izz Zayyan Rizqi



Wednesday, January 16, 2013

Wordless Wednesday #16.1.13

Dulu....  Sekarang... 




Wednesday, October 24, 2012

Wordless Wednesday #24.10

RESPECT !! Hormat lah pada yg tua (^^,)

Wednesday, September 26, 2012

Wordless Wednesday #26.09

rutin baru~ tidurkan anak, skali bapak tertidur..hehe
si isteri ambil kesempatan snap pic..huh!

zayyan dah pandai nak orang tidurkn dia..huhu

Wednesday, July 25, 2012

Wordless Wednesday #25.7


iklan mcm ni pun ada??? geli den! malu aih

Wednesday, June 20, 2012

Wordless Wednesday #20.6

alhamdulillah (^^,)

Wednesday, June 13, 2012

Wordless Wednesday 13.6

abah, ummi dan Alia - Cameron Highland

Wednesday, April 18, 2012

Wordless Wednesday #20


Wednesday, March 7, 2012

Wordless Wednesday #13

Wednesday, October 5, 2011

Wordless Wednesday #12

eh! sape tu?

Wednesday, September 7, 2011

Wordless Wednesday #8

serangan melampau-lampau

Wednesday, August 24, 2011

Wordless Wednesday

senyum tak perlu kata apa-apa (^^,)

Wednesday, August 3, 2011

Wordless Wednesday #4

ibundaku tercinta